Odchudzanie po świętach

Odchudzanie po świętach

Ilość potraw obecnych na stole w Święta Bożego Narodzenia przyprawia o ból głowy. Barszczyk z uszkami, kutia, pierogi z kapustą i grzybami, bigos, salatka jarzynowa, strucla z makiem to tylko część z listy świątecznych potraw. Zgodnie z obowiązującą tradycją, na stole podczas kolacji wigilijnej powinno znaleźć się 12 wcale nie lekkostrawnych i dietetycznych potraw.

Trzy dni siedzenia przy stole i objadania się, może skończyć się kilkoma nadprogramowymi kilogramami. Często świątecznym spotkaniom z rodziną towarzyszy również alkohol, który równierz sprzyja tyciu.. Z tego powodu wiele osób po świętach decyduje się na skorzystanie z kilkudniowej diety odchudzającej. Dieta oczyszczająca organizm
w szybki sposób pozwala zgubić kilka kilogramów w kilka dni.

Niestety często trudno się przestawić na zdrowsze i skromniejsze odżywianie przez wiele osób nie daje rady. Dodatkowo problem w utrzymaniu diety stanowi przygotowywanie posiłków na co nie ma czasu albo chęci.

Jak więc można sobie poradzić z utrzymaniem diety i wytrwaniem
w niej, przynajmniej w początkowej, najtrudniejszej fazie?

Rozwiązaniem są gotowe diety pudełkowe, o zbilansowanym składzie i przyjemnym smaku. Sprawia to że łatwiej jest wytrwać zdrowo i smacznie się odżywiając.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dietami i zmiany w swoim życiu już teraz!

Similar Posts